O nas
Cechy serii SHADOW

Eliminuje występowanie wad związanych z niewielką ilością nieliniowych danych generowanych przez czujniki. W porównaniu do tradycyjnych obwodów analogowych (obecnie około 95% produktów na rynku zalicza się do tej kategorii), które nie mogą być kalibrowane za pomocą programu wbudowanego w pojedynczy cyfrowy chip IC, dokładność wszystkich ruchów i odczytów wskaźników serii Shadow Pro znacznie przewyższa dokładność produktów tradycyjnych.


[ Rozmieszczenie przycisków ]
Wygląd
Dwa przyciski miernika Shadow Pro Meter mogą zostać wyprowadzone od tylnej strony mierników do panelu sterowania, który to może być zainstalowany na złączach, zewnętrznej obręczy miernika lub innym miejscu wybranym przez użytkownika.

[ 12 krokowa regulacja jasności ]
Wygląd
Shadow Pro oferuje 12-krokowe ustawianie jasności do jazdy dziennej i nocnej, co umożliwia optymalną widoczność miernika w każdych warunkach.

[ Dokładność ]
Osiągi
Seria Shadow Pro zawiera wysoko precyzyjny czujnik służący do utrzymania odpowiedniej dokładności pomiaru w całym zakresie. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii silnika krokowego, Shadow Pro umożliwia osiągnięcie co najmniej 3240 kroków w zakresie 270° rozdzielczości tarczy wskaźnika.

[ Silnik krokowy ]
Osiągi
Seria Shadow Pro posiada mikro-silnik krokowy z wbudowanym współczynnikiem redukcji prędkości 180:1 oraz dokładnością sięgającą 0.083° przy maksymalnej prędkości kątowej równej 600°/sek. Przy doborze materiałów i projektowaniu bodowy skupiono się przede wszystkim na odporności na zużycie oraz niskim poziomie hałasu, co umożliwia długoterminowe działanie silnika krokowego przy zachowaniu idealnego stanu.

[ Niezależna struktura maskowania ]
Technologia świateł sterowanych
W celu zwiększenia widoczności wskaźnika i sprawienia, by stał się najlepiej widocznym punktem w polu widzenia, Shadow Pro posiada niezależną strukturę maskowania służącą do oddzielania wskaźników wartości ostrzegawczych od wartości szczytowych. Umożliwia to zastosowanie wielu kolorów na jednej tarczy bez zakłóceń w stosunku do innej.

[ Wskaźnik kierunkowy ]
Technologia świateł sterowanych
Wykorzystywana do utrzymania odpowiedniego poziomu jasności wskaźnika oraz pełnego oświetlenia każdego zakamarka. Seria Shadow Pro posiada cienki, sterowany chip znajdujący się na źródle światła, za pomocą którego nakierowuje wiązkę światła na pole wskaźnika i rozdziela równo na każdy wskaźnik poprzez proces załamania. Dlatego wskaźnik Shadow Pro charakteryzuje się odpowiednim stopniem jasności w zakresie od osi obrotu do końcówki wskaźnika, co sprawia, że oświetlony jest cały zakres 270° ruchu wskaźnika, w odróżnieniu do produktów innych marek, w których oświetlana jest tylko część pola w kształcie litery C.

[ Światło wskaźnika ]
Technologia świateł sterowanych
Zwiększenie widoczności skali na tarczy przy bezpośrednim działaniu promieni słonecznych oraz zmniejszenie rażenia światła w nocy. Okablowanie Shadow Pro może być sprzężone z przełącznikiem świateł nocnych w samochodzie. Obecnie, bardzo niewiele aut na rynku wyposażonych jest w to delikatne narzędzie, ale Shadow Pro gwarantuje pewność jakości produktu w tym obszarze.

[ Wartość ostrzegawcza szczytowa ]
Funkcja
Funkcja ustawiania wartości ostrzegawczej za pomocą przycisku. Ostrzeżenie realizowane jest za pomocą światła i brzęczyka. Shadow Pro zapisuje wartość szczytową w przeciągu 60 s.

[ Samodiagnostyka ]
Funkcja
Shadow Pro zawiera funkcję samodiagnostyki. Po każdym uruchomieniu, system dokona samodiagnostyki obwodu wewnętrznego w celu zapewnienia normalnych warunków pracy urządzenia. Jeżeli nie zostanie wykryty żaden sygnał z czujnika, Shadow Pro przejdzie w stan uśpienia i powiadomi kierowcę o potrzebie zweryfikowania lub przywrócenia normalnych warunków pracy czujnika.